Praca: Elektryk

People make places
Elektryk
Miejsce pracy: Kraków

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Opis stanowiska:

  • Przeglądy okresowe i prewencyjne maszyn i urządzeń
  • Konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii
  • Planowe remonty maszyn i urządzeń
  • Współpraca z zespołami utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym /elektromechanicznym
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru
  • Znajomość obsługi komputera (Windows, Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dociekliwość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań zaistniałych problemów
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy