Praca: Elektryk

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Oświęcimiu poszukujemy parowników na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Oświęcim
Nr ref.: ELO/2018

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Budowa tras kablowych, układanie kabli zasilających oraz sterowniczych;
  • Utrzymanie ruchu elektrycznego w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych, wykrywanie usterek instalacji;
  • Praca w systemie zmianowym (3 zmiany) a docelowo w ruchu ciągłym.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Kierunkowe wykształcenie zawodowe;
  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka, elektromontera;
  • Aktualne uprawnienia SEP G1 w zakresie eksploatacji;
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP G2 oraz G3 – w zakresie eksploatacji;
  • Umiejętność i praktyka w czytaniu schematów elektrycznych;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej i w ruchu ciągłym;
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Firma zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jako administrator danych osobowych informuje, iż dane osobowe kandydatów podane w przesłanych dokumentach będą przetwarzane w celu obecnie prowadzonej rekrutacji oraz w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.””

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Liplas
  • Opublikowano: 2020-10-14

  • Wykonywanie instalacji elektrycznej w budynku (jeden obiekt pod adresem Liplas 1). Wymagania konieczne:Zawód: Elektryk*Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakWymagania inne:możliwość przyuczenia

Firma: Jobfinder Ewelina Hordyniec
  • Miejsce pracy: małopolskie / Pcim
  • Opublikowano: 2020-10-08

  • Opis stanowiska:Dozorowanie obiektu i terenu zakładu, codzienne sprawdzanie stanu technicznego, oświetlenia, rozdzielni oraz urządzeń i instalacji elektrycznych.Niezwłoczne zabezpieczanie i zgłaszanie sytuacji awaryjnych...

Firma: Climatic Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-10-07

  • Miejsce pracy: Reguły / Warszawa, budowy na terenie Polski Opis stanowiska:weryfikacja zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania,współpracę ze specjalistą...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niegardów
  • Opublikowano: 2020-10-03

  • montaż istalacji elektrycznych Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczneWykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Back To Top