Praca: Elektryk

Elektryk
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Obowiązki:
  • obsługa i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych
  • wykonywanie prac elektrycznych związanych z działalnością PE
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie w pracy jako elektromonter
  • doświadczenie w pracy przy urządzeniach SN 15 kV (mile widziane)
  • uprawnienia SEP E powyżej 1 kV
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO