skip to Main Content

Praca: Fakturzystka


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Fakturzystka
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/21/0726
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rejestru kontrahentów, wystawianie faktur. Staż w Nowym Sączu w dziale sprzedaży w godz. 5.00-13.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-09

  • Wystawianie faktur sprzedaży. Wymagania konieczne: Zawód: Fakturzystka Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: średnie-pomaturalne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zgłobice
  • Opublikowano: 2021-04-01

  • obsługa programu do fakturowania, wypisywanie dowodów dostawy pieczywa, wystawianie faktur, obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Staż będzie...