Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Numer: StPr/24/0572
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie testów czynnościowych i fizykalnych określających sprawność ruchową pacjentów w celu określenia zakresu fizjoterapii. wykonywanie lub nadzorowanie zabiegów terapeutycznych. Praca w Krynicy w godz. 8.00-15.35
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: technik fizjoterapii

Wymagania inne:

mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia

Miejsce pracy:

Krynica-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 965 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego