skip to Main Content

Praca: Fizjoterapeuta


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Numer: StPr/21/0729
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie działań mających na celu przywróceni sprawności psychofizycznej pacjenta oraz zwiększenie wydolności wysiłkowej. Praca w Krynicy-Zdroju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Fizjoterapia

Miejsce pracy:

Krynica-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: ZOZ NORMAN
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-05-04

  • miejsce pracy: Koszalin Możliwość zakwaterowania dla osób spoza Koszalina. Stała praca dla fizjoterapeuty z ukierunkowaniem na rehabilitację neurologiczną. Praca z pacjentami głównie po udarze mózgu, ale także...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szczucin
  • Opublikowano: 2021-04-30

  • Zgodnie z zakresem zadań Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia Wymagania inne: Staż w ramach programu POWER,

Firma: Medicover Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-29

  • zespoły wyjazdowe Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu. Aplikuj, jeśli: posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu , masz ukończone...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krynica-Zdrój
  • Opublikowano: 2021-04-27

  • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych. Praca w godzinach od 8 do 16 Wymagania konieczne: Zawód: Fizjoterapeuta Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Fizjoterapia Wymagania inne: Mile widziane...