Praca: Florysta (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Florysta (s)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/20/2566
OBOWIĄZKI:
wykonywanie projektów dekoracji roślinnych; przygotowywanie materiału roślinnego, suszu i sztucznych roślin do wykonania dekoracji; wykonywanie dekoracji roślinnych różnego typu; utrwalanie roślin różnymi metodami;pakowanie i transport gotowych kompozycji; stylizacja wnętrz materiałem roślinnym w hotelach, biurkach, sklepach, rezydencjach, kościołach, mieszkaniach, stoiskach targowych, konferencjach itp.; obrót materiałem florystycznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Mój rozwój, moja szansa, który jest realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa projekty Powiatowych Urzędów Pracy i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie min. zawodowe; zdolności manualne, komunikatywność, umiejętność rozróżniania kolorów, kreatywność, umiejętność posługiwania pismem technicznym, asertywność i wysoka kultura osobista. Praca w Żabnie, od pn. do pt., w godz.: od 9:00 do 17:00. Zakres obowiązków: wykonywanie projektów dekoracji roślinnych; przygotowywanie materiału roślinnego, suszu i sztucznych roślin do wykonania dekoracji; wykonywanie dekoracji roślinnych różnego typu; utrwalanie roślin różnymi metodami; pakowanie i transport gotowych kompozycji; stylizacja wnętrz materiałem roślinnym w hotelach, biurkach, sklepach, rezydencjach, kościołach, mieszkaniach, stoiskach targowych, konferencjach itp.; obrót materiałem florystycznym.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie