Praca: Frontend Developer

Praca.pl to obecnie jeden z największych portali pracy w Polsce. Od 2004 roku wspomagamy firmy w rekrutacji przez Internet. Mamy biura w 6 miastach w Polsce i zatrudniamy ponad 70 pracowników. Tworzymy dobre miejsce pracy i dajemy przestrzeń do rozwoju. Dołącz do naszego zespołu, bo Praca.pl to też Pracodawca.

Frontend Developer
Miejsce pracy: Kraków, ul. Berka Joselewicza 21B
KOGO SZUKAMY:
Jeżeli jesteś osobą kreatywną, pracowitą, ambitną i odpowiedzialną za powierzone zadania, która chce aktywnie uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu nowoczesnych aplikacji internetowych, posiadasz już doświadczenie jako programista, znasz CSS3, HTML5 i JavaScript oraz potrafisz kreatywnie i samodzielnie rozwiązywać problemy, zapraszamy Cię na rozmowę.

TWOJE ZADANIA:
Tworzenie nowych produktów oraz optymalizacja istniejących funkcjonalności w aplikacjach internetowych opartych o Twig, React.

PERSPEKTYWY Z NAMI:
Oferujemy możliwość rozwoju w zakresie programowania poprzez udział w konferencjach branżowych i szkoleniach.
Stawiamy na pracę zespołową, gdzie liczy się wzajemna pomoc i uczenie się od siebie.
Jesteśmy stabilną firmą, istniejącą od 15 lat, dzięki czemu zapewniamy stabilne zatrudnienie.

PROCES / TECHNOLOGIE:
W codziennej pracy stosujemy podejście Agile (Scrum/Kanban).
Kod piszemy w PHPStormie, a do Code Review używamy GitLaba. Środowisko developerskie oparte jest na Vagrant + Ansible.
Testy piszemy w Jest.
Kod piszemy używając TypeScript lub React (Styled Components) w zależności od przyjętych założeń.
HTML generujemy za pomocą Twig.
Rozwijamy również aplikację mobilną opartą o Ionic, Cordova i Angular.
Technologię i sposób implementacji nowych funkcjonalności wybiera zespół programistów.

DLACZEGO WARTO?
  • Nastawienie na rozwój i nowoczesne technologie
  • Biuro w wygodnej komunikacyjnie lokalizacji
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • Wysoki komfort pracy - praca na 2 monitorach i wydajnym komputerze
  • Work Life Balance pracujemy od pon do pt w godz. 8.00 - 16.00 lub 8.30 - 16.30

Back To Top