skip to Main Content

Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/0233
OBOWIĄZKI:
fryzjerstwo damsko-męskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany


Wymagania inne:

umiejętności w zakresie fryzjerstwa

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Proszowice
  • Opublikowano: wczoraj

  • strzyżenie , koloryzacja, układanie fryzur Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Piwniczna-Zdrój
  • Opublikowano: wczoraj

  • Usługi fryzjerskie. Strzyzenie włosów, modelowanie, koloryzacja, upięcia okolicznościowe itp. Staż w Piwnicznej-Zdroju w godz. 10.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Słomniki
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • wg załącznika nr 1 programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • wykonywanie usług fryzjerskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: