Praca: Fryzjer

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4794
OBOWIĄZKI:
Mycie głowy przy użyciu szamponów, strzyżenie włosów na sucho lub mokro, modelowanie fryzury, ocena gatunku stanu włosów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziany 1 miesiąc doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja miejsca pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność strzyżenia włosów, umiejętność modelowania i farbowania włosów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie