skip to Main Content

Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Fryzjer
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/20/0712
OBOWIĄZKI:

-strztyżenie męskie i damskie; -koloryzacje (Ombre. Sombre, Balejage, MRS) -pomoc przy pracy fryzjerów; -umawianie klientów na wizyty

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Wieliczka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Strzyżenie włosów, strzyżenie brody, robienie Spa, dobra Komunikacja z klientami, zespołem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: dokładność, systematyczność,...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonanie usług fryzjerskich, farbowanie włosów w różnych technikach "balayage, ombre, sombre, air-touch, shatoosh". Umowa zlecenie 20 godzin tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-12

  • STRZYŻENIE MĘSKIE , DAMSKIE , ZABIEGI CHEMICZNE, ZABIEGI REGENRACYJNE , UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACYWYMIAR CZASU PRACY 60H/M-C Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice
  • Opublikowano: 2021-01-08

  • Obsługa klienta - Strzyżenie, koloryzacja, trwała ondulacja.Wymagane co najmniej 3-4 lata doświadczenia. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak