skip to Main Content

Praca: Fryzjer


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6614
OBOWIĄZKI:
STRZYŻENIE MĘSKIE , DAMSKIE , ZABIEGI CHEMICZNE, ZABIEGI REGENRACYJNE , UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W MIEJSCU PRACYWYMIAR CZASU PRACY 60H/M-C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Zgodnie z życzeniami klientów wykonuje zabiegi fryzjerskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Białka Tatrzańska
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wykonywanie zabiegów fryzjerskich tj. strzyżenie damskie i męskie, koloryzacje, modelowanie oraz dbałość o stanowisko pracy Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łososina Dolna
  • Opublikowano: 2021-01-25

  • Usługi fryzjerskie. Staż w godz. 8.00-16.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice
  • Opublikowano: 2021-01-22

  • Obsługa klienta - Strzyżenie, koloryzacja, trwała ondulacja.Wymagane co najmniej 3-4 lata doświadczenia. Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak