Praca: Główny technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Główny technolog
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
Praktyczna znajomość technologii piekarniczych i cukierniczych oraz pieców wsadowych i termoolejowych. Umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność i dobra organizaja pracy. Budowanie relacji z odbiorcami i rozszerzenie rynku odbiorców, kreatywność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Główny technolog (wymagany staż - lata: 4)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: Podejmowanie decyzji, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Zarządzanie systemem jakości oraz zasad HACCAP, GMO, GHP

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem