Praca: HR Business Partner / HR Business Partnerka

VRG S.A. (Vistula Retail Group)jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.
HR Business Partner / HR Business Partnerka
Miejsce pracy: Kraków
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • udział w opracowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu projektów HR (system ocen pracowniczych, programy adaptacyjne i rozwojowe, ścieżki karier, exit interview, itp.),
  • zbieranie, przetwarzanie i analizowanie danych, wyników i wskaźników HR oraz rekomendowanie rozwiązań,
  • współpraca i wsparcie menadżerów działów w ramach dedykowanego obszaru odpowiedzialności w kwestiach związanych z HR,
  • doskonalenie procesów HR i wprowadzanie najlepszych praktyk.
Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:
  • 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail,
  • dojrzałości biznesowej, umiejętności budowania relacji z pracownikami w różnych obszarach organizacji,
  • doskonałej organizacji pracy własnej, w tym umiejętność planowania zadań i ich realizacji w wyznaczonym terminie,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • samodzielności oraz zorientowania na realizację celów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,
  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem,
  • świadczenia dodatkowe (dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatną opiekę medyczną, atrakcyjny program lojalnościowy).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zobacz podobne oferty

Firma: NES Global Talent
  • Opublikowano: 2024-04-17

  • Obowiązki: Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end we współpracy z działem rekrutacyjnym Współpraca z agencjami headhunterskimi Bieżąca współpraca z międzynarodowym zespołem Onboarding i offboarding...