skip to Main Content

Praca: Hydraulik


Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Hydraulik
Miejsce pracy: Męcina
Numer: StPr/21/0374
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Męcina


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grybów
  • Opublikowano: wczoraj

  • MONTAŻ INSTALACJI WOD.-KAN., CO I GAZOWEJ, PRACA NA TERENIE KRAJU Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: [Inne] : MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: SIEDZIBA PRZEDSIĘBIORSTWA ORAZ TEREN KRAJU...

Firma: Jacobs
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-16

  • Join our team in Kraków and be part of a highly skilled, multidisciplinary team of experienced flood modellers, hydrologists, and GIS specialists. You will have the chance to perform clean water modelling for projects related...

Firma: Jacobs
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-14

  • Join our team in Kraków and be part of a highly skilled, multidisciplinary team of experienced flood modellers, hydrologists, and GIS specialists. You will have the chance to perform hydraulic/hydrologic modelling for projects...

Firma: Kopw Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2021-04-02

  • doświadczenie w zawodzie prawo jazdy kat B dobrze widziana znajomość języka angielskiego