Praca: Informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Informatyk
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/24/0378
OBOWIĄZKI:
pomoc przy obsłudze systemów informatycznych i urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie.

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zobacz podobne oferty

Firma: PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Klecza Dolna
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • wspierać pracę działu IT w jego działaniach, nadzorować infrastrukturę sieciową, nadzorować sprzęt komputerowy, nadzorować centralę telefoniczną, tworzyć zestawienia SQL, wspierać obsługę oprogramowania firmy...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-08

  • Obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń,rozbudowa elementów istniejącej sieci,bieżąca aktualizacja oprogramowania,zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżąceusuwanie usterek sprzętu i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2024-04-02

  • Opracowanie i obslugiwanie aplikacji. Obsługa komputera PC. Administracja bazami danych i systemem przetwarzania informacji. Dobór sprzętu i oprogramowania komputerowego, obsługa i zarządzanie sieciami komputerowymi,...