Praca: Informatyk

Ogłoszenie numer: 3737439, z dnia 2020-10-08

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego

Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko „Informatyk”

w Zakładzie Teorii Cząstek (NZ42) IFJ PAN

Informatyk

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Konfiguracja i aktualizacja systemu GNU/Linux na serwerach.
  • Zarządzanie i utrzymanie macierzy dyskowej i systemu kopii zapasowych.
  • Zarządzanie wirtualnymi maszynami.
  • Zarządzanie serwerem WWW, systemami kontroli wersji.
  • Zarządzanie stacjami z systemem GNU/Linux oraz macOS.
  • Bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników.
  • Bieżąca administracja stronami internetowymi.
  • Utrzymanie klastra sieci lokalnej.

Wymagania

  • Status studenta/ doktoranta.
  • Znajomość systemu operacyjnego GMU/Linux.
  • Bash.

Mile widziane:

  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych, ochronnych instalacji
    niskiego napięcia.

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 1/5 etatu.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Stabilne warunki pracy.

Back To Top