Praca: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/20/0674
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie ze strukturą organizacyjną i funkcjonowaniem jednostki, -pomoc w prowadzeniu rejestrów, kompletowaniu i przekazywaniu dokumentów dot. wypadków przy pracy oraz ich archiwizacja,-udział w opracowywaniu regulaminów i instrukcji ogólnych dot. BHP,-udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce