Praca: Inspektor ds. instalacji oze (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Inspektor ds. instalacji oze (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3041
OBOWIĄZKI:
wykonywanie inspekcji w gospodarstwach domowych na potrzeby budowy źródeł OZE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B; dyspozycyjność; wyksztalcenie bez znaczenia. Praca na terenie woj. małopolskiego, pon.-pt., w godz.: 8:00-16:00, wynagrodzenie 50 zł/h brutto do uzgodnienia. Kontakt: DOTACJE OPTYMALNE DO.EKO Sp. z o.o., CV przesyłać na adres e-mail: biuro@doeko.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie