Praca: Introligator poligraficzny

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Introligator poligraficzny
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/20/0502
OBOWIĄZKI:

realizowanie procesów wykonywania druków puźnych i opraw

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Skawina
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Klejenie i składanie opakowań, utrzymanie porządku na stanowisku pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Umiejętność 1] : zdolności manualno-techniczne

  • - składanie oraz klejenie opakowań z tektury falistej;- kontrola jakości wykonywanych prac;-utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-07

  • introligatorskie prace ręczne, przygotowanie produktów do wysyłki (pakowanie, tworzenie listów przewozowych, wystawianie faktur) Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa...