Praca: Introligator

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Introligator
Miejsce pracy: Kornatka
Numer: StPr/21/0458
OBOWIĄZKI:
-przygotowanie materiałów do pracy-nadanie odpowiednich form arkuszom (wypraski, wkładki, pudełka, kartony)-obsługa maszyny nadającej odpowiedni kształt formom, programowanie i kontrola parametrów,-kontrola jakości w trakcie produkcji odpowiednich form,-czyszczenie i konserwacja maszyny
Miejsce pracy:

Kornatka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-29

  • Przygotowywanie materiałów i urządzeń do realizacji procesów introligatorskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Opublikowano: 2021-04-12