Praca: Introligator

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Introligator
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/20/0737
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn introligatorskich: zbieraczka, falcerka, krajarka.Pakowanie wykonanych prac przed wysyłką do klientów,dbanie o czystość i podstawowe prace serwisowe przy maszynach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni offsetowej - pracodawca zapewnia szkolenie na w/w maszynie. Wymagana dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku