Praca: Inżynier Konstruktor CAD 3D/2D - konstrukcje stalowe / budowlane

Zajmujemy się wykonawstwem i montażem konstrukcji stalowych typu hale, konstrukcje nośne pod urządzenia, konstrukcje dachów i szybów windowych

Inżynier Konstruktor CAD 3D/2D - konstrukcje stalowe / budowlane
Miejsce pracy: Kraków, ul. Ciepłownicza 54
Twój zakres obowiązków
  • Sporządzanie dokumentacji warsztatowej - konstrukcje stalowe;
  • Ofertowanie nowych projektów;
  • Koordynacja bieżących realizacji.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (budownictwo lub pokrewne);
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programów CAD;
  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej;
  • Biegła znajomość j. polskiego;
  • Absolwenci lub studenci 3 roku studiów o kierunku budownictwo.
To oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Aktywne uczestnictwo w różnorodnych projektach budowlanych;
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Praca od zaraz.