Praca: Inżynier Kontroli Jakości

Sabaj System Sp. z o.o.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej, teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma Sabajgroup poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Kraków - Rybitwy
Wymagania :
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub licencjat.  Preferowane kierunki : Budowa Maszyn , Metrologia , Inżynieria produkcji
  • Znajomość   pakietu Office oraz przynajmniej jednego oprogramowania typu MRP-2
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny !
  • Znajomość środowiska pracy wg metod 5S , Lean , Kaizen
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mierniki elektryczne itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale jakości w branży stalowej bądź technicznej
  • Zmysł analityczny – umiejętność zaproponowania rozwiązania problemów jakościowych
  • Asertywność i niezależność podczas wykonywania pracy

Zakres obowiązków :
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa produkowanych elementów
  • Przedstawianie propozycji rozwiązań i eliminacji błędów jakościowych
  • Przeprowadzanie audytów 5S
  • Pomoc przy odbiorze jakościowym kooperacji
  • Kontrola jakości pre-serii , prototypów  oraz standardowej produkcji
  • Stała współpraca z działem przygotowania produkcji (planiści, technolodzy, konstruktorzy) w zakresie przebiegu i optymalizacji procesu technologicznego,
  • Tworzenie dokumentów procesowych oraz opracowywanie procedur usprawniających produkcję
Oferujemy :
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu pionowego oraz poziomego
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dodatkowe premie i bonusy za wyrobienie norm produkcyjnych i zaangażowanie
  • Niezbędne narzędzia pracy

Znajomość technologii produkcji elementów metalowych , malowania natryskowego lub proszkowego będzie dodatkowym atutem.