Praca: Inżynier Płuczkowy

Firma PPI CHROBOK S.A.

z siedzibą w Bojszowach Nowych

zatrudni pracownika na stanowisko:

Inżynier Płuczkowy
Miejsce pracy: woj. małopolskie

Miejsce pracy: teren całego kraju

Obowiązki:

Uczestniczenie w procesie realizacji kontraktów m.in.:

  • Koordynowanie prac i nadzór nad systemem oczyszczania płuczki wiertniczej
  • Nadzorowanie jakości oraz badanie właściwości płynów wiertniczych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w trakcie realizacji prac
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe wiertnicze
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Praca na terenie całego kraju i za granicą
  • Uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Szeroki pakiet benefitów
Warunkiem rozpatrzenia przesłanych materiałów jest dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PPI CHROBOK S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.