Praca: Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Kasjer handlowy
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/24/0362
OBOWIĄZKI:
Inkasowanie za pomocą kasy rejestrującej należności, czuwanie nad prawidłowym rejestrowaniem należności, sprzedaż przez poszczególne stoiska, rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej, wystawianie rachunków za zakupione towary, przyjmowanie należności od klientów, wykładanie towarów na półkach, udział w szkoleniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach