skip to Main Content

Praca: Kasjer-sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/24/0432
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta i kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Zadania:- obsługa klienta,- wykładanie towaru na półki,- kasowanie należności. Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 5) Wymagania inne: 1. Sumienność, obowiązkowość,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jordanów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • - obsługa klienta- obsługa kasy fiskalnej- wykładanie towaru- obsługa teminala płatniczego- wycena towaru - przyjmowanie towaru- dbanie o porządek i estetykę sklepu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szczawnica
  • Opublikowano: dzisiaj

  • zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzezna
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Przyjmowanie towaru, odbiór jakościowy i ilościowy, sortowanie odzieży. Układanie towaru na wyznaczone miejsce. Prawidłowe oznakowanie, utrzymanie czystości na magazynie. Praca w Brzeznej w godz. 9.00-17.00 Wymagania...