skip to Main Content

Praca: Kasjer-sprzedawca


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5483
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, TERMINALU, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU PRACY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

MILE WIDZIANA KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • obsługa klienta, sprzedaz art budowlanychWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakWykształcenie: średnie zawodowe, brak

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Sprzedawca- oferta pracy realizowana w ramach PI uzupełnienie wakatu, ( Firma + 1). Wymagania: wykształcenie zawodowe, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • sprzedaż obuwia i galanterii, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnejWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wolbrom
  • Opublikowano: dzisiaj

  • sprzedaż artykułów spożywczychWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie zawodowe.

Back To Top