Praca: Kelner

Ogłoszenie numer: 4820814, z dnia 2021-06-11

Chochołowy Dwór Restauracja i hotel*** w Jerzmanowicach (trasa Kraków – Olkusz) zatrudni na stanowisku

Kelner

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków (okolice), Krzeszowice (okolice), Olkusz (okolice), Jerzmanowice (pow. krakowski)

Opis stanowiska

  • obsługa kelnerska gości przy stoliku
  • realizacja zamówień
  • obsługi imprez zorganizowanych
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako kelner
  • dyspozycyjność
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi programu gastronomicznego
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • elastyczny grafik
  • bezpłatne szkolenia
  • praca w systemie zmianowym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa zlecenie / umowa o pracę
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego