Praca: Kelner

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kelner
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2433
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów. Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wymagane doświadczenie zawodowe minimum miesiąc na stanowisku kelner, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie