skip to Main Content

Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Kelner
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0315
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości restauracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej i urządzeń współpracujących

Miejsce pracy:

Zakopane


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej; bezpośrednia obsługa klienta; podawanie potraw i napojów zgodnie z przyjętymi normami; inkasowanie nalezności i obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej;...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wysowa-Zdrój
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej,bezpośrednia obsługa klienta, obsługa urządzeń,podawanie potraw i napojów zgodnie z przyjętymi normami,inkasowanie należności i obsługa terminala płatniczego,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie i rejestrowanie zamówieńkonsumenckich, posługiwanie sie narzędziami i przyrzadami typu: tace, wózki kelnerskie do serwowania potraw, przyrządy do...

Back To Top