skip to Main Content

Praca: Kelner


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kelner
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4339
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości restauracji, dbanie o czystość na sali
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe lub wyżej, doświadczenie zawodowe mile widziane, umiejętność organizacji pracy

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grybów
  • Opublikowano: 2020-09-18

  • Praca w Grybowie. Przyjmowanie zamówień i ich realizacja, przygotowanie napojów i deserów, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w godz. 6.00-19.30. Praca również w weekendy i dni wolne od pracy.Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej; bezpośrednia obsługa klienta; podawanie potraw i napojów zgodnie z przyjętymi normami; inkasowanie nalezności i obsługa terminala płatniczego, kasy fiskalnej;...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wysowa-Zdrój
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej,bezpośrednia obsługa klienta, obsługa urządzeń,podawanie potraw i napojów zgodnie z przyjętymi normami,inkasowanie należności i obsługa terminala płatniczego,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne

Back To Top