skip to Main Content

Praca: Kelner


Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Kelner
Miejsce pracy: Czarna Góra
Numer: StPr/20/0508
OBOWIĄZKI:
Obsługa kelnerska, przygotowanie sali, sztućców, szkła, wydawanie potraw, składanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Czarna Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Białka Tatrzańska
  • Opublikowano: 2021-01-25

  • Obsługa gości hotelowych, obsługa bankietów, obsługa kasy fiskalnej, znajomość kart dań i napoi Wymagania konieczne: Zawód: Kelner* Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: ukraiński, w mowie - C2 -...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-22

  • Obsługa. Umowa zlecenie około 15-30 godzin miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-19

  • Przyjmowanie zamówień, obsługa gości Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Uprawnienia:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-07

  • Bezpośrednia obsługa gości restauracji, praca na barze - przygotowywanie napojów ciepłych i zimnych, obsługa bufetu śniadaniowego, obsługa imprez Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...