Praca: Kierowca autobusu (z)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierowca autobusu (z)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/20/3237
OBOWIĄZKI:

prowadzenie autobusu według rozkładu jazdy, dbanie o bezpieczeństwo osób, utrzymywanie czystości wewnątrz pojazdu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. D, uprawnienia do przewozu, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie powiatu tarnowskiego, pon.-nd., na dwie zmiany, w przedziale godzinnym: 4:00-24:00 (praca według grafiku), wynagrodzenie: 2 900 zł brutto. Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu według rozkładu jazdy, dbanie o bezpieczeństwo osób, utrzymywanie czystości wewnątrz pojazdu.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie