Praca: Kierowca c+e (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Kierowca c+e (o)
Miejsce pracy: Ładna
Numer: StPr/20/3046
OBOWIĄZKI:
praca w transporcie krajowym - naczepa kijanka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, 1 rok doświadczenia, aktualne badania, komunikatywność, wykształcenie bez znaczenia. Praca w transporcie krajowym wg czasu pracy kierowców (naczepa kijanka); wynagrodzenie: 4 000 zł brutto + delegacje. Kontakt: "MAL-ZBYT" Marcin Szczęch Sp. j.; Ładna 26C, 33-156 Skrzyszów, wcześniejszy kontakt tel.: 509 568 545.

Miejsce pracy:

Ładna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie