skip to Main Content

Praca: Kierowca kat.b


Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Kierowca kat.b
Miejsce pracy: Luszowice
Numer: StPr/24/0311
OBOWIĄZKI:
rozwożenie pieczywa, zbieranie zamówień od klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Luszowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • Praca odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnych różnych dostawców tj: Uber, Bolt, Free Now. Przyjmowanie zleceń on- line i przewóz osób w wyznaczonym rejonie. Osoby zatrudnione na stanowisku kierowcy Taxi będą...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Igołomia
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • transport pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy KAT-C Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów
  • Opublikowano: 2024-04-30

  • transport drogowy w ruchu miedzynarodowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B Wymagania inne:

Firma: Sądecki Urząd Pracy
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2024-04-29

  • Zadania:- transport nowych samochodów.Praca na terenie UE, na zestawie auto + laweta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący...