Praca: Kierowca samochodu asenizacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Kierowca samochodu asenizacyjnego
Miejsce pracy: Gródek nad Dunajcem
Numer: StPr/20/1832
OBOWIĄZKI:

Wywóz nieczystości płynnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Gródek nad Dunajcem

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Wymiar czasu: 80 god/mies Doświadczenie: nie mniej jak 5 lat doświadczenia w prowadzeniu samochodu. Zakres obowiązków: − kontroli za odbieram i wysiadaniem pasażerów - przyjmowanie zleceń przez centralę telefoniczną...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Czarnochowice

  • Przewóz towarów, załadunek- rozładunek, prowadzenia dokumentacji przewozowej.Wymagania konieczne:Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat....

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kęty

  • Rozwóz drewna.Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Prawo jazdy kat. B. Praca na terenie Porąbki.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Płaza

  • Przewóz rzeczy.Wymagania konieczne:Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. BWymagania inne:Praca na terenie całego kraju.

Back To Top