skip to Main Content

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego - wywrotki


Sądecki Urząd Pracy
Kierowca samochodu ciężarowego - wywrotki
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0652
OBOWIĄZKI:
Kierowca samochodu ciężarowego - wywrotkiJazda w kółku Nowy Sącz - Śląsk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w prowadzeniu wywrotki.

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Kierowca kat. C+E Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wymagania: prawo jazdy kat. C+E, min. 2 lata doświadczenia, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie Polski (w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: wczoraj

  • Kerowanie pojazdem ciężarowym powyżej 3,5 tony, Praca na terenie Polski oraz CzechWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego. Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadunkiem. Prowadzenie dokumentacji jazdy, transport krajowy oraz międzynarodowy.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grabówki
  • Opublikowano: wczoraj

  • DBANIE O STAN TECHNICZNY SAMOCHODU,DOWÓZ TOWARU WEDŁUG ZLECENIA,PRACA W POLSCE I ZAGRANICĄWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Back To Top