Praca: Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/0503
OBOWIĄZKI:
przewóz towarów po krajach UE. Praca w systemie 5/1 (5 tygodni w trasie, 1 tydzień w domu). Wynagrodzenie od 2800 zł + dieta. Praca na okres 3 lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność poruszania się po trasach krajowych i Unii Europejskiej

Wymagania inne:

wykształcenie nieistotne, wymagane prawo jazdy kat. B, umiętność poruszania się po trasach krajowych i międzynarodowych w krajach UE, dyspozycyjność, chęć do pracy na stanowisku, dbałość o powierzony sprzęt, możliwość pracy w delegacjach w systemie 5+1 (5 tygodni w trasie, tydzień w domu).

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach