skip to Main Content

Praca: Kierowca samochodu dostawczego kat. b


Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Kierowca samochodu dostawczego kat. b
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/21/0326
OBOWIĄZKI:
Rozwóz pieczywa w godzinach porannych od 4.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Szczucin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych, asystowanie przy przygotowaniu pacjenta i personelu medycznego do zabiegu, asystowanie przy czynnościach pielęgniarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Stary Sącz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Produkcja wyrobów cukierniczych i ciastkarskich. Praca w godz. 7-15. Wymagania inne: Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: znajomość komputera

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: kreatywność Uprawnienia: zdolności plastyczne Wymagania inne: Portfolio prac