Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/21/0101
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pojazdu, uzupełnianie dokumentów transportowych, załadunek i rozładunek towarów, kontakt z klientami, kontakt ze spedytorem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: uzupełnianie dokumentacji transportowej

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe 3 miesiące na wskaznym stanowisku

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu