Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/1451
OBOWIĄZKI:
- organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska;- przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania;- planowanie optymalnej trasy przejazdu, oraz opracowanie tras alternatywnych;- kierowanie samochodem dostawczym;- udzielanie pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych oraz zabezpieczanie miejsca zdarzenia (kolizji, wypadku);- wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie usterek samochodu dostawczego powstałych podczas jazdy;- zabezpieczanie samochodu dostawczego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie przewożonego ładunku przed przemieszczeniem podczas jazdy także przed kradzieżą;- prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego.Miejsce wykonywania pracy: siedziba spółki, Kraków, obszar całej Polski oraz delegeacje na terenie UE. Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 2800 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętności:- wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne oraz komunikacyjne;- umiejętności planowania logistycznego;- elastyczność i gotowość na zmiany,- umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku; - zdolność pracy pod presją czasu i z dotrzymaniem ścisłych terminów, a także doskonałe zarządzanie czasem i umiejętność priorytetyzacji zadań;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie