Praca: Kierowca samochodu osobowego

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6445
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pojazdów, przekazywanie pojazdów do badań technicznych we właściwym terminie, prace remontowe, dowóz pracowników do miejsca pracy. Umowa zlecenie nie mniej niż 80 godzin mieisęcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Pełna dyspozycyjność, możliwość wykonywania pracy w delegacji na terenie całej Polski wg zleceń

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie