skip to Main Content

Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Kierowca
Miejsce pracy: Witkowice
Numer: StPr/ANSZ/23/1405
OBOWIĄZKI:
Dowożenie materiałów na budowę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w brukarstwie, wymagane prawo jazdy kat.B. Praca na terenie wojewódzwa śląskiego i małopolskiego, wyjazd z siedziby najwcześniej 6.30.

Miejsce pracy:

Witkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jelna (pow. nowosądecki, gm. Gródek nad Dunajcem), Jelna
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • Przewóz osób na liniach komunikacji autobusowych na terenie powiatu nowosądeckiego. Praca 8 godzin dziennie zgodnie z harmonogramem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • Kierowca samochodu dostawczego odpowiada za bezpieczny transport przewożonych ładunków. Transportuje towar w określone miejsce, najczęściej w wyznaczonym czasie. Powinien przy tym stosować się do zasad, dzięki którym...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zarogów
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • kierowca samochodu ciężarowego Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Batowice
  • Opublikowano: 2024-05-16

  • Praca fizyczna w szczególności prowadzenie służbowego samochodu towarowo-osobowego w ramach wykonywania robót konserwacyjno-naprawczych oraz prac awaryjnych na drogach i obiektach mostowych oraz usuwanie zagrożenia dla...