skip to Main Content

Praca: Kierowca


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierowca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4243
OBOWIĄZKI:
Obsługa zleceń z aplikacji Uber, Bolt, Freenow. Odbiór i transport pasażerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Badania psychologiczne do prowadzenia pojazdów
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B
Uprawnienia: niekaralność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: A. M. Transport Marek Pajda Andrzej Jackowicz spółka jawna
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wymagania:Prawo jazdy C+EKarta kierowcyPodstawowe ADRDoświadczenie w transporcie międzynarodowym

Firma: Primost Południe Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Szukamy całej brygady ciesielsko-zbrojarskiej.ZAKRES PRAC:prace ciesielskie, montaż rusztowań, szalunków systemowych i tradycyjnych,prace zbrojarskie, betoniarskie i ogólnobudowlane przy obiektach mostowych,praca powyżej...

Firma: PPI Chrobok S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-09-16

  • Miejsce pracy: delegacje w całym krajuSiedziba firmy: Studzienice k. Pszczyny WYMAGANIA:Prawo jazdy kat. B i CKomunikatywność i wysoka kultura osobistaStaż pracy na podobnym stanowiskuUprawnienia na HDS/żurawieKat. C+E...

Firma: Work Service S. A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-13

  •   MIEJSCE PRACY: Niemcy - Hamburg Załadowanie przesyłek na samochódDystrybucja paczek i przesyłek z magazynuDbałość o terminowe dostarczenie paczek do klientówPosiadania prawa jazdy kat. BZnajomości języka...

Back To Top