Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Kierowca
Miejsce pracy: Proszowice
Numer: StPr/21/0246
OBOWIĄZKI:
kierowca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

prawo jazdy kat C + kwalifikacje

Miejsce pracy:

Proszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Targowisko
  • Opublikowano: wczoraj

  • kierowanie pojazdem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii T Wymagania inne: oferta pracy skierowana dla osób powyżej 30 r.ż

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Prowadzenie samochodu osobowego, obsługa klienta, obsługa aplikacji: Uber, Bolt, FreeNow. Wyjazdy służbowe, praca w nocy oraz weekendy/święta. Praca na terenie całej Polski. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Miejsce pracy: małopolskie / Staniątki

  • 1) Organizowanie stanowiska pracy kierowcy samochodu dostawczego z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska; 2) przygotowywanie samochodu dostawczego do jazdy oraz...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2021-05-04

  • praca w magazynie nabiałowym, dystrybucja towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne:...