skip to Main Content

Praca: Kierowca


Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Kierowca
Miejsce pracy: Zamieście
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:
transport i rozładunek towarów u kontrahenta - Polska, Słowacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B


Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia na wskazanym stanowisku

Miejsce pracy:

Zamieście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Kosmetyczka jest zawodem usługowym zaliczanym do usług osobistych, obejmuje czynności związane z wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. umowa zlecenie 80 godzin miesięcznie Wymagania konieczne:...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzątanie biur. Wymiar czasu pracy: 40h miesięcznie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • • Pomoc interesariuszom w zakresie doradztwa w zakresie produktów HR Analytics dostępnych w naszym portfolio.• Rekomendowanie odpowiednich analiz i dashboardów na podstawie dostępnych danych HR.• Dostarczanie...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów, punktualność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, dobry stan zdrowia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak