Praca: Kierownik ds. celnych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. celnych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4157
OBOWIĄZKI:
Planowanie pracy zespołu, przygotowywanie grafików, wsparcie merytoryczne dla członków zespołu. Procesowanie dokumentów celnych w języku niemieckim i angielskim, aktualizacja danych w systemach, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi, przygotowywanie raportów. Ustalanie celów zespołu oraz ich egzekwowanie. Umowa na czas określony- docelowo na czas nieokreślony. Godziny pracy od godziny 7, 8, 9 do godziny 18:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Komunikatywność. Praca z dwoma monitorami. Szybkie przyswajanie wiedzy (celnej). Analityczne (wyliczanie ceł i podatków). Obsługa komputera: Word, Excel, PPT, bazy danych, wyszukiwarki internetowej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Back To Top