Praca: Kierownik ds. marki na rynkacheksportowych/ export brand manager

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. marki na rynkacheksportowych/ export brand manager
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3268
OBOWIĄZKI:
uczestnictwo w tworzeniu strategiibiznesowej Intersnack w Polsce poprzez wkład związany z obszaremmarketingu; minimalizowanie ryzyka i maksymalizowanieprawdopodobieństwa jej rozwoju; realizacja długo- i krótkoterminowychcelów biznesowych. Współtworzenie 3-letnich strategii marketingowych(MTP,OGSM) oraz opracowywanie i wdrażanie rocznych planówmarketingowych (Brand Plan) zgodnie z wymaganiami Grupy Intersnack.Zarządzanie portfelem przydzielonej marki poprzez definiowanie iegzekucję działań marketingowych. Współtworzenie kalendarzamarketingowego określającego konsumenckie aktywności marketingowe iwspółtworzenie kalendarza trade marketingowego. Projektowanie i nadzórnad przeprowadzaniem badań konsumenckich mających na celuminimalizację ryzyka podejmowanych decyzji marketingowych.Zarządzanie budżetem marketingowym przydzielonym danej marce i/lubproduktom w celu ich optymalizacji oraz kontroli poziomu wydatków.Analiza otoczenia rynkowego oraz monitorowanie działań konkurencji.Działanie zgodnie z procedurami Grupy Intersnack dotyczącymi politykizatwierdzania wydatków MAPEX, wprowadzania nowych produktów (PITprocedure), prowadzenia badań konsumenckich (Research request) i innychwprowadzanych na bieżąco. Ścisła współpraca z działami firmy w celuskutecznej realizacji projektów interdyscyplinarnych. Promowanie dobregoimienia firmy i dobrych relacji z klientami i kooperantami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe:. min. 1 miesiąc jako kierownik marki na rynkach eksportowych, umiejętność współpracy z klientami i kooperantami. Umiejętność tworzeniastrategii marketingowych marki, również na rynkach wschodnich. Biegła znajomość sztuki prezentacji projektowych oraz zarządzania projektami. Wysoki poziom umiejętnościinterpersonalnych w pracy z innymi. Duża motywacja /umiejętność pracy przy minimalnych wytycznych. Biegłość w prowadzeniu negocjacji. Handlowa i finansowa wiedza specjalistycznapozwalająca na sprawne i przekonujące działanie z dostawcami i członkami innych działów,dyspozycyjność, umiejętność sprawnego poruszania się na rynkach eksportowych takich jakRosja, Białoruś czy Ukraina. Praca w delegacjach, gotowość do wyjazdów służbowych do Rosji,na Białoruś i Ukrainę.Uprawnienia: prawo jazdy kat.B, znajomość języków obcych: język rosyjski; poziom znajomości: biegły

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie