Praca: Kierownik produkcji w przemyśle

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Kierownik produkcji w przemyśle
Miejsce pracy: Młynka
Numer: StPr/2024-04-02/0763
OBOWIĄZKI:
nadzorowanie i udział w pracach projektowych, koordynacja projektu, organizacja pracy 4 osobowego zespołu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: znajmość rysunku technicznego

Wymagania inne:

dobra organizcja pracy własnej, rozumienie rysunku technicznego, mile widziane prawo jazdy B, gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy:

Młynka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego